Rezerwacja telefoniczna: 536 155 155
Kosmetyczka Leżajsk, Gabinet kosmetyczny Leżajsk, Salon kosmetyczny SEKRET URODY

Kosmetyka dłoni

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatka do podważania naskórka.

  Zabieg trwa około: 30 min


 

 

Manicure biologiczny

Czym różni się manicure biologiczny od manicure tradycyjnego? Manicure biologiczny polega na tym, że podczas tego zabiegu zastępuje się metalowe narzędzia specjalnymi preparatami do zmiękczania skórek. W tradycyjnym - wycinamy skórki, w biologicznym – nie.

  Zabieg trwa około: 30 min


 

 

Zabiegi parafinowe

Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Parafina wzmacnia rozdwajające się paznokcie i przywraca skórze ładny wygląd również po zabiegu stylizacji paznokci. Poprawia także krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych na bazie kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia.

  Zabieg trwa około: 30 min


 

 

Maska na dłonie

Ręce są nieustannie narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego potrzebują szczególnej troski. Miękkość i gładkość przywróci im odpowiednio dobrana oraz wykonana maska na dłonie.

  Zabieg trwa około: 10 min


Polecamy: Baza noclegów SEKRET URODY Gabinet Kosmetyczny, ul. Kołłątaja 4B, 37-300 Leżajsk, tel: 536 155 155, gabinet@sekreturody.info