Rezerwacja telefoniczna: 536 155 155
Kosmetyczka Leżajsk, Gabinet kosmetyczny Leżajsk, Salon kosmetyczny SEKRET URODY

Kosmetyka twarzy

Henna brwi i rzęs

Farbowanie brwi i rzęs ma na celu kształtowanie rysów twarzy, ich korektę oraz przykrycie siwizny. Henna pozwala również ukryć braki brwi oraz podkreślić kolor rzęs.

  Zabieg trwa około: 30 min


 

 

Zabiegi oczyszczające

Proponujemy oczyszczanie manualne twarzy. Jest to zabieg, który ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka, likwidację zaskórników, poprawę wyglądu cery, jej rozjaśnienie oraz odświeżenie. Zabieg oczyszczania twarzy można wykonywać w każdym wieku. Powinien być stosowany często jako zabieg początkowy przygotowujący skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Zalety:

- poprawia mikrocyrkulacje krwi i limfy

- odblokowuje pory oraz ujścia gruczołów łojowych

- eliminuje zaskórniki

- usówa martwe komórki naskórka

- odśwież i odżywia skórę

- skóra jest przygotowana do dlaszych zabiegów kosmetycznych

  Zabieg trwa od 90 min do 120 min


 

 

Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Poprawa owalu twarzy, natychmiastowy lift, poprawa kondycji skóry, spłycenie zmarszczek, rozświetlenie i nawilżenie skóry. Zapytaj bezpośrednio w gabinecie o odpowiedni rodzaj zabiegu.

  Zabieg trwa około: 60 min


 

 

Peeling kawitacyjny

Zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry, wykorzystujący zjawisko kawitacji. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.

  Zabieg trwa około: 15 min (Peeling kawitacyjny)


 

 

Sonoforeza (ultradźwięki)

Sonoforeza jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb. Zabieg ten jest doskonałym dopełnieniem innych działań kosmetycznych mających na celu odmłodzenie skóry. Zabieg jest szczególnie zalecany dla osób: z suchą, złuszczającą się skórą, z wiotką, poszarzałą skórą, ze skórą zmęczoną i dojrzałą ,z nadwagą.

  Zabieg trwa od 30 min do 60 min (Sonoforeza)


 

 

Mikrodermabrazja

Jest to zabieg podczas którego za pomocą ścierających diamentowych końcówek oraz pompy ssącej złuszczamy powieszchowne warstwy naskórka. Jest zabiegiem skutecznym w zakresie zmniejszania drobnych zmarszczek, kurzych łapek, przebarwień i blizn trądzikowych. Stymuluje budowę komórek skóry i kolagenu. Jest to bardzo popularny nieinawzyjny zabieg kosmetyczny.

  Zabieg trwa około: 60 min (Mikrodermabrazja)


 

 

Makijaż

Wykonujemy makijaże: ślubne, dzienne, wieczorowe, okazjonalne, studniówkowe, fograficzne. Każdy makijaż jest dopasowany stylistycznie do typu urody, garderoby, fryzury. Podkreśla wyraźnie oczy, usta oraz owal twarzy.

  Trwa od 45 min do 60 min


 

 

Stymulujący zabieg z kwasem migdałowym

Wskazania: cery trądzikowe i łojotokowe, z bliznami, przebarwieniami, skóra odwodniona, starzejąca się, wymagająca regeneracji.

Efekty: oczyszczenie skóry, zmniejszenie łojotoku, likwidacja zaskórników, przyspieszenie gojenia stanów zapalnych, poprawa napięcia i nawilżenia skóry, stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, wygładzenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień.

  Zabieg trwa około: 60 min


 

 

Zabieg z kwasem pirogronowym

Wskazania do zabiegu: cery dojrzałe, wrażliwe, płytko unaczynione, niedotlenione, przesuszone, z utratą elastyczności, z popękanymi naczyniami, z tendencją do nadmiernego złuszczania. Pozostałe zabiegi: cery trądzikowe i łojotokowe, z bliznami, przebarwieniami, skóra odwodniona, starzejąca się, wymagająca regeneracji.

Efekty: wygładzenie struktury skóry, spłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu, zwiększenie nawilżenia, wzmocnienie naczyń włosowatych, zwiększenie elastyczności i gęstości skóry, odmłodzenie i rewitalizacja

  Zabieg trwa około: 60 min


 

  • Kosmetyczka Leżajsk
  • Kosmetyczka Leżajsk
  • Kosmetyczka Leżajsk
Polecamy: Baza noclegów SEKRET URODY Gabinet Kosmetyczny, ul. Kołłątaja 4B, 37-300 Leżajsk, tel: 536 155 155, gabinet@sekreturody.info