Rezerwacja telefoniczna: 536 155 155
Kosmetyczka Leżajsk, Gabinet kosmetyczny Leżajsk, Salon kosmetyczny SEKRET URODY

O gabinecie

Z wielką radością pragniemy poinformować Państwa o nowo powstałym gabinecie kosmetycznym
Sekret Urody. Założycielką gabinetu jest Aneta Czerwonka która w zawodzie kosmetyczki posiada ponad 7-letnie doświadczenie. Przez ten okres czasu zdobyła niezbędną wiedzę z zakresu pielęgnacji ciała oraz nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w specjalistycznych kursach ukierunkowanych na coraz lepszą jakość wykonywanych zabiegów.

 

W miłej, przyjaznej a co najważniejsze w dyskretnej atmosferze zapewnimy Państwu relaks i wysoki poziom usług. Podczas wieloletniej praktyki zawodowej jak i prywatnej zostały wyselekcjonowane produkty oraz preparaty które gwarantują odpowiednią jakość usług. Na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie klienta dlatego wszystkie zabiegi wykonywane są z duża dbałością oraz starannością, tak aby efekt estetyczny i wizualny zadowalał każdą osobę korzystającą z usług gabinetu kosmetycznego.

 

Jednym z najważniejszych atutów gabinetu kosmetycznego niewątpliwie jest wysoki standard świadczonych zabiegów, profesjonalne podejście do Klienta. Ze szczególną troską podchodzimy do tematu higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie narzędzia do zabiegów są odpowiednio dezynfekowane oraz sterylizowane.

 

Gabinet oferuje swoje usługi 6 dni w tygodni. Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość gabinet wyposażony jest  w profesjonalne urządzenia kosmetyczne, które pozwalają min. na wykonywanie takich zabiegów jak:

  • mikrodermabrazja
  • peeling kawitacyjny
  • oczyszczanie twarzy

 

Więcej szczegółów dotyczących zabiegów kosmetycznych znajdujących się w naszej ofercie znaleźć można w dziale kosmetyka: twarzy, dłoni, ciała oraz stóp.

  • Kosmetyczka Leżajsk
  • Kosmetyczka Leżajsk
  • Kosmetyczka Leżajsk
Polecamy: Baza noclegów SEKRET URODY Gabinet Kosmetyczny, ul. Kołłątaja 4B, 37-300 Leżajsk, tel: 536 155 155, gabinet@sekreturody.info